23 Yıllık Bipoların Tavsiyesidir

“400 mg seroquel 100 mg largactil ve leponex uyku yok” akademik dayanktan bahseden Prof… arkadaslar ilac da ilac diyenler, bak bizim gruplarda bir arkadasin paylasimi ki bu sadece biri daha bir dunya paylasim var sunu ictim bunu ictim uyuyamiyorum 3 tane onu yuttum bes tane bunu yuttum depresyondan cikamiyorum, ilaclarimi duzenli almama ragmen mani den kurtulamiyorum diyen, hala bilimin neyi kanitladigini savunuyosunuz, bu somut gerceklerde mi gozunuzu acmaya yetmiyor ???

Size gore olumsuz tutum saygi duyarim ama bana gore psikiyatristlerin yazdigi ilaclarin bize zarari var faydasi yok, hemen doktordan iyi mi biliyosun bos konusma, akademisyenler soyle diyo boyle diyo diye saldiriya geciyolar bu gorusume ben de yukaridaki somut ornekleri gosteriyorum o zaman, ilac tek basina da cift basina da gereksiz abi, bu benim sahsi fikrim, bu rahatsizligi ayni adamda ayni kisi diyorum bak herkeste farkli seyreder eyvallah haklisiniz ama ayni kisi farkli psikiyatristlere gitsin biri lamictal yaziyosa oburu litruil yaziyo, mesela psikoterapide biri a diyosa oburu b diyo, ortada “kesin” cozum olsa ki “uzmanlar” diyorum bak hadi biz kor cahiliz ve sadece mantik yurutuyoruz, neden o uzmanlar baska baska konusuyor ve farkli farkli tedaviler deniyolar o zaman ???

SEN BIPOLAR FALAN DEGILSIN MANI DE NELER YASADIGIMIZI BIR BILSEN BOYLE KONUSMAZSIN DIYENLERE DE 4 MANI ATAGIM OLDU 15 YILLIK SURECTE ILK HASTALIK BASLANGICINI DA SAYARSAK VE HEP HASTANE YATARLIYDI YAPTIGIM SEYLERI HIC BIRINIZ YAPMAMISSINIDIR BELKI, FATSA ILCESINDE ANADAN DOGMA SOYUNUP KOSTURDUM BEN SOKAKLARDA, 2009 DAKI ATAGIMDA BIR ATAKTA YINE HASTANEYE KELEPCEYLE GOTURUP ZORLA YATIRDILAR, BEN BURDA SEN HAKLISIN BEN HAKSIZIM TARTISMASINA GIRMEK ISTEMIYORUM O COK BEGENDIGINIZ ILACLARINIZ VE PSIKIYATRISTLERINIZ BOS DIYORUM BU BENIM FIKRIM BUNCA AGIR ATAGA RAGMEN UZUN ZAMANDIR NE PSIKIYATRISTE GITTIM NE BISEYE 1 AYDIR DA KULLANDIGIM LITYUMU BIRAKTIM 4 YILDIR STABILIM KENDIMCE ILACSIZ IYI KALMAYI DENIYCEM KATILMASANIZ DA SALDIRMAYIN FARKLI DUSUNCELERE SAYGI DUYUN, BENIM DE SIZE KATILMAYIP DUYDUGUM GIBI…

HA YORUMUNDAN ETKILENIP ILACI BIRAKIRLAR MILLETE DE KOTU ORNEK OLMA DIYENLER BAKIN TIRNAK ICINDE BI DAHA YAZAYIM SIZIN ICIN “”"" BEN 15 YILLIK BIPOLAR OLUP 4 AGIR ATAK GECIREN SUKRU YEREBASMAZ 4 YILDIR STABILIM ILACSIZ PSIKIYATRISTSIZ SPOR ILE KITAP OKUMAKLA VE BIR IS DE CALISARAK YENI BIR TEDAVI DENIYORUM SAKIN SIZ BANA UYMAYIN ILACA INANIYOSANIZ INANMAYA DEVAM EDIN “”"" UMARIM ISTEDIGINIZ OLMUSTUR…