Antideprsanlar

merhaba panik atak hastasıyım ve ilaç kulanıyorum.tam olarak düzelmesemde iyleşme kaydetttim.şimdi kafama takılan bir arkadasımın söyledikleri.dediğine göre antidepresan kulanımı karakterde değişime sebep oluyor.zamnla olaylara bakış acın duygu ve düşüncelerin değişiyor.ne dersniz doğruluk payı varmı?

Ayla bende uzun yıllar antidepresan kullandım. Panik atak olduğum dönemler düzenli şekilde lustral alıyordum. Allhıma şükürler olsun kurtuldum o illeten ama eskiden sinirli biriydim. Şimdi herşeye alınır oldum hatta saçma şeylere ağlıyorum. biliyorum saçma ama yinde ağlıyorum. bendeki etkisi bu oldu ama kişiden kişiye ne olur bilemem . ben şöyle düşünüyorum. panik ataktan kurtuldum ya bu onun yanında çok ufak bir bedel.

ben henüz yolun cok başında olmama rağmen ciddi bir düşünsel değişikliğin eşiğindeyim gibi hisediyorum.anlamadğığm bunun hastalıklamı yoksa ilaçlamı bağlantısı olduğu .yeni bir yola girdim bu yol pis ,korkunç ağrılı ve zor suan odaklandığım bu yolu ölmeden bitirirsem güçlenerek ,öğrenerek cıkmam .lakin bunun için değişmemem lazım.akıl ve ryuh sağlığımı korumalıyım.