Basit Bir Psikolojik Test

Psikolojik testler psikologlar tarafından uygulanan ve genel bir kanıya varmak amaçlı yapılan testlerdir. Bu yüzden uygulanan testin kişiden kişiye göre farklılık göstermesi oldukça normaldir. Yapılan testlerde çıkan sonuçlar sizinle uyuşmuyorsa bunda garip bir durum yoktur. Çünkü bu testlerin yüzde yüz doğrulukla insan psikolojisini analiz etmesi imkansızdır. Ancak yine de genel bir kanıya varılması mümkündür.

Sizler de topluluğumuza üye olup, oylamaya katılabilir ve oylama sonuçlarını görebilirsiniz.

• Mağara gördüm.
  • Ufo gördüm.
  • Uzaylı yüzü gördüm.

0 oylayanlar

1. Mağara

Mağara gören insanların geneli iyimser, sakin ve çalışkan insanlar olduğu tespit edilmiştir. Kötü olaylar karşısında daha dirayetli duran ve genellikle herkesin yardımına koşan insanların bu seçeceği seçtiği gözlenmiştir.

2. Ufo

Ufo gören insanların geneli çökkün, karamsar ve özellikle uyku problemi çeken insanlar olduğu tespit edilmiştir. Yine bu seçeneği seçen insanların genelinde uyku sırasında sürekli kabus gördüğü gözlenmiştir.

3. Uzaylı

Uzaylı gören insanların geneli endişeli, stresli ve bir iş için gereğinden fazla çabalayan insanlar olduğu tespit edilmiştir. Bu seçeceği seçen insanlara stresle mücadele için nefes egzersizleri yapması tavsiye edilmektedir.

Kaynak: Brigthside

Yok artık diyorum cidden beni tarif ediyor . Ufo görmüştüm :smiley:

töbe bismillah kahve falı gibi çıktı. ama ilk gördüğüme göre yorum yaparsam, evet şu anki durumumu özetleyen bir sonuç çıkıyor.

Bu tip şeylere çok inanmam ama galiba bu sefer doğru çıktı. Galiba insanın bakış açısına göre değerlendirme yapan bir test o yüzden doğruluk oranı yüksek çıkıyor gibi. yine de çok emin değilim fakat diğer yorumlar bana uygun değil. Seçtiğim şık daha uygun

Bir Ufo gördüm sanki :smiley: şaka bir yana benimde doğru olan yorum çıktı.

Verdigim cevap benim yapima uygun cikti