Bugün yıkıldım. Lütfen yardım edin

Bugün psikiyatristimle son kez görüştüm ve dissosiyatif füg tanısı aldım. oturdum saatlerce ağladım internette bu hastalıkla ilgili doğru düzgün birşey de bulamıyorum. aslında tanımın bu olduğundan bile emin değilim.

Sadece benim gibi şeyler yaşayan varsa tecrübelerini öğrenmek istiyorum. Çünkü ben hayatım boyunca ne böyle bişey yaşadım ne de duydum. ilk şikayetim bundan 4-5 ay önce filan başladı. sabah evdeyken tanımadığım bir numara beni aradı. açmadım telefonu mesajlarına cevap vermedi ama ardından mesaj atmış fotoğraflarım var. resmen yıkıldım halbuki ben hafta sonu tatilini evde kedimle geçiren biriyimdir. bütün cesaretimi topladım ve gittim o adamla görüştüm dediğine göre onunla birlikte olmak istemişim .

Öğretmenlik filan yapıyormuşum onunla evlenmek istiyormuşum. Allahım dedim acaba sarhoşmuydum bunları derken yada bir ilaç filanmı aldım veya verdiler diye düşündüm ama yok yani kesinlikle 2 gün boyunca kendimden geçmiş olamam çünkü en ufak birşey hatırlamıyorum 2 güne dair.

Ardından bu tip durumlar gitgide arttı. bazen gün içinde işdeyken bir anda kendimi saçma sapan bir yerde buluyordum. Arkadaşlar gerçekten korku filmi gibi şeyler yaşadım. Lütfen benim gibi biri varsa yazsın. en azında n tek olmadığımı bilmek istiyorum.