Demans için sabredin arkadaşlar. Sadece sabır diyorum

sakın üzülmeyin artık beklemeyin kızmayında ne mutlu ki rabbim sizi seçmiş .Ben önceleri kızıyordum şimdi ister gelsinler ister gelmesinler…gelsinler anasıdır babasıdır görsünler birde çay koyarım giderler…önce takardım.çok şükür rabbime 6 aydır gelmediler o kızgınlığım geçti ne yaparlarsa yapsınlar…merhamet para ile satılsaydı herkse satın alırdı…HİÇ ÜZÜLMEYİN bu dünya çok fani geçmiş 10 yılı düşünüyorum inanamıyorum nasıl geçti bu zaman diyorum… çok çok fani büyük bir imtihandayız…Çok şükür bu dünya bitecek bir gün bütün sıkıntılarımız bitecek…bizim vizdanımız rahatmı ona bakalım…

Benim annem alzhemir demans hastası babam 86 yaşında çoçuk gibi söz dinlemiyor annem babamın bakımı vede kız kardeşimin eşi kanser , evimlede ilgileniyorum 3 ev arasındayım 2 ablam oratada yok erkek kardeşim almanyada sağolsun kendine baksında…ama Rabbim bana güç veriyor…kimin iyi kimin nasıl olduğunu hastalıkta anlıyorsunuz aman ben kimseden bir şey beklemiyorum sadece Rabbim olsun yeter bana…hepinizi o kadar iyi anlıyorum ki … demans gerçekten çok zor…