Distimik te neymiş çare sizsiniz

ARKADASLAR MERHABA BEN SINEM 1999 YILINDA KUCUKLUK UVEY BABA SIDDET VSVS DEN SONRA DISTIMIK BOZUKLUKLA HASTALIGIM BASLADI ILK BASDONMESI VE YABANCILASMA ILE 4 AY BOYUNCA YATAKTA YATTIM YEMEDIM ICMEDIM DUS ALMADIM VUCUDUMU ISLAK MENDILLE ISLIYORLARDI AGIR BIR DEPRESYON GECIRIYORDUM GUNLER AYLARI AYLAR YILLARI KOVALADI AMA BENIM YANIMDA KIMSE YKTU AILEMIN DEDIGI SEN YAPIYORSUN (ISIM GUCUM YOK BEN MANYAGIM ) KENDIM YAPIYORUM AMA HERKEZIN BIRANDA BAKTIM KI BANA ARKASINI DONEMSI EVEETT SINEMMMM BU SENIN SINAVIN VE BASARACAKSIN O BEYNININ OYUNUNA GELMEYECEKSIN DEDIM TABI BU ARADA 19 YIL DIBINE KADAR HERSEYIII YASADIM ZOR NEFES ALMA BASDONMESI DENGE KAYBI TUMMM TETKIKLER YAPILDI HICBIR SEY CIKMADI BU ARADA REKORLAR KITABINA GIREBILIRDIM ACİLL YOLLARI MR BT CEKIMLERI DOKTORLARLA AKRABA GIBI OLMUSTUK DUS ALAMIYORUM HEO SIK SIK NEFES ALIYORUM BU ARADA PSIKOLOGLAR GITTIGIMIZ TUMTURKIYEDEKI HASTANELER DE ISIN CABASI GECE SOLUKSUZ KALPBIM SANKI AGZIMDAN CIKACAK GIBI UYANISLARIM BEYNIMIN BOMBNOS OLMASI BEN BURADAYIM AMA SANKI ARKA FONDA BASKA BIR DUNYA VAR GIBIYDI EN COKKKK ISTEDIGIM VE BU RAHATSIZLIKTA TELKIN MORAL MOTIVE COK ONEMLI KIMSEDEN BULAMADIM HERKEZ BENI ANLAMADI AMA BEN HEPPP GUCLENDIMMM HEP GUCLENDIMMM HER ATAK GELDIGINDE ONCE KACIYORDUM BAKTIM SIKLASTI FERIBOT OTOBUS DOLMUS ARABA BINEMEZ OLDUM YILLARCA EVDE SIYAH FN PERDELERIMI CEKIP YATTIM WC HARIC VE AYLIK PSIKIYATRI KONTROLLERIM HARIC SOKAKTAN KORKAR HALE GELMISTIM BEN ISTERDIM KI 36 YASINDAYIM ROMAN YAZMAK BU HASTALIK VE BENIM HAYATIM BENIM BU HASTALIGA TEK TUTULMAMIM SEBEBI YOUTUBE DA ACTIGIM KANALIMDA DA DEGINDIGIM GIBI 36 YIL OZ BABADAN AYRI BIR KEZ BILE GORME 36 YIL SONRA CIKSIN GELSIN KIZGIN KUMLARDAN SERIN SULARA MISAI UVEY BABA ORTA 1DEYDIM SIDDET VSVS BEN COK SEY YASADIM 37 KILOYA DUSTUM NEDENMI BIR LOKMA EKMEGI BIRAKIN BIR YUDUM SU ICEMIYORDUM HAP EN BUYUKKORKUMDU AMA LAFI COKKKK UZATMAYACAGIM BEN BUNU TEKKKK BASIMA TIRSAK SINEM DERLERDIII HERSEYDEN KORKUYORSUN DERLERDI KIZIM 18 YASINDA AMA BEN KIZIMI BUYUTEMEDIM HEP YATTIM HEP HASTA HEP HASTA KAYINVALIDEM BAKTI TABI BU ARADA BEN HASTALIK HASTASIYMISIM DIYE HERKEZ BANA EZILMESI GEREKEN BIR BOCEK GIBI BAKIYORDU EZILDIMMI ZAMANINDA EZILDIM SONRA ESIMLE BOSANDIM ESIM KATLANAMAMIS ACILLERDE BENIMLE SURUNEMEZMIS 5 YIL AYRI KALDIK DAHA SONRA TWEKRAR AYNI ESIMLE EVLENDIM ARTIK GUC BENDE UNUTMAYIN BU HASTALIGI KINAYANLARIN OKB P.A PANIK BOZUKLUK ALLAH MUHAKKAK VERIYOR BASLARINA O YUZDEN ILENMEYIN BEDDUS ETMEYIN ALLAH BUYUK DEYIN GECIN SIMDI BEN COK IYIYIM ILACLARIMI DUZENLI KULLANIYORUM BEN PSIKIYATRI DEGILIM PSIKOLOG DA DEGILIM HATTA PSIKOLOG KARSIMA OTURSUN ISTEDIGI MUDDETCE (Karsı tarafın ıyıleseyı ıstemesı adım atması cok onemlı ) tedavı edecek potansıyelım var ama once sızler ben bunu basaracagım demelısınız bana dıyeceksınız kı sınem aım bırden takdıye nasıl yendınız bırden degıl otobuse bındıgımde yarı durakta ornek verıyorum ınerdım kendımı heppppp telkın etttım otobuste ınsanalrla sohbet ettım unutmayın yakınlarınızla bu hastalıgı paylasmayın bende oldugu gıbı ılerde sıze elektrık su olarak gerı gelır dert srunlarınızı tanımadıgınız ınsalara anlatın sonra otobuste kac kez buhranb atakkkk gecırdımm yılmamdım yılmadımmm ve sımdı ızmıre otobusle tek basıma gıdıyorum almanyada dogdum dogdugum yerı 36 sdene gormedım ucak fobımden oturu bındım 3 saat gıttım 1 ay kaldım 3 saat gerı geldım ınanınnnn yeterkı sız ınanınnnnn basaracaksınız tırsak sınemm derken herkez sımdı bana hayretle bakıyor yakınlarınızdan destek cok cok beklemeyın vermezler damdan dusenın halınden anca damdan dusen anlar5 benım u ıstemn bır cıkarım yok ama 19 yılımı delı gıbı yok nefes lamıyourm takıntılarım tuptenmı zehırlendım bogazımdamı kaldı ılac yutamıyorum derken (sımdı koca kapsullerı yutuyorum (:::: ) heba etmsım ıstedıgım tek sey b enım 19 yıl kımse yanımda olmadı ben sızlerın yanındayım yendım ve kendınıze ınanırsanız sız neden ıyı olmayasınız ??? bu bır hasalık degıl gecmıs olsun demıyorum atakları gunde belı 4 kez 5 kez gecırırdım ellerım dudaklarım kılıtlnırdı ovalayarak acardık ben cokkk sey yasadım cokkk kafamda kurdum cokkkkendımı dınledım lutfen en basta kendınızı dınlemeyı bırakın sonra beynınızın sızı yonlendırmesıne ızın vermeyın roma bıle bır gunde kurulmadı psıkıyatrınızın dedıgı sekılde saatı saatıne ıcın ılaclarınızı kendınden bırakmayın yaramaadı yan etkı yaptı demeyın doktorunuza gıdın ve daha farklı bırsey verecegıne emınım bırde cokkk dr degıstırmeyın tek bır doktorda kalmaya calısın lutfen benım youtube kanalımdakı sloganım BİZLER DEGERLIYIZ BIR SINEM BIR AHMET BIR AYSE DAHA YOKKKKKKKKKK
ONCE BEN
SONRA COCUKLARIM
SONRA ESIM DOSTUM
CUNKU BEN IYI OLURSAM HERKEZE VERIMLI OLABILIRIM COK IYIYI M ELHAMDULILLAH VE SIZLERIN KARSISINDA SIZLERE YARDIM ETMEK AMACIM EMIN OLUNKI GUNLERDIR MESAJA BIR SURU INSANLAR KONUSYORUM TELKIN EDIYORUM MORAL VERIYORUM CUNKU BU RAHATSIZLIKTA ENNNNN BUYUK ETKEN TELKIN MORAL MOTIVE ( DAHA VIDEOLAR CEKECEGIM OTOBUSE BINMEK METROYA BINMEK BUGUNE KADAR KORKTUGUM NE VARSA YENDIGIM HERSEYI SIZINLE PAYLASMAK ISTIYORUM
CARESIZ DEGILSINIZ CARE SIZSINIZ !!!
SEVGIYLE KALIN…