Kurtuldum artık ama benide mahvetti

10 yıl geçirdim bu illet ile dile kolay tam 10 yıl… Şunu yaşadın mı bunu yaşadın mı gibi sorular sormayın, hepsini fazlasıyla en babasını da yaşadım… Sonunda galip gelen taraf ben oldum, artık beni alt etmesi mümkün değil. Neden mi? Çünkü onu tanıdım, araştırdım, depersonalizasyonu çözdüm, deneyimlerimi korkularım ile çarpıştırdım ve sonuç olarak şunu anladım ; Bir şey olacağı yok, yeter artık kuruntu yaptığın, çık şu ruh halinden dedim!!! ve yavaş yavaş onu yendim ; sosyalleştim eskiden daha çok dışarılara çıktım, gezdim tozdum, yedim içtim, doyasıya hayatı yaşamaya başladım ve bir baktım ki hastalık filan yok hepsi benim kuruntularım imiş…

BU BİR HASTALIK DEĞİL! evet depersonalizasyon hastalık değil tamamen algı bozukluğu ve bunu düzeltmekte sizin elinizde ; altta yatan başka rahatsızlıklarınız var yani mutlaka var!!! Bunu bulun ve iyileştirin göreceksiniz ki algı bozukluğunuz giderilecek ve depersonalizasyon dan kurtulacaksınız… ha bu arada ara sıra gelip gidiyor, kendisini özletiyor kerata ama onu yakalayınca bu defa ben bırakmıyorum çünkü o beni çok yıprattı, sıra bende!!

Bu saatte tam adamına denk geldin diyebilirim :slight_smile: arkadaslar bazi insanlar 13 numarasinin ugursuzluguna inanir. depersonalizasyonlu li insanlarda dpnin bi hastalik olduguna inanir.su yanlistan dönün arkadaslar siz hasta deilsiniz.

Beyninize hep ben hastayim mesaji gonderiyorsunuz .ornegin bugun iyiyim ama ya kotu olursam veya bugun iyi deilim die die empoze ediyorsunuz beyninize . beyinde kayitsiz kalamiyo hastalik psikolojisi uretiyor.dpye misafir seklinde bakik arkadaslar kotu misafir seklinde bakmayin basinizin ustunde karsilayin istememezlik etmeyin o misafiri zamani gelince gidicek arkadaslar.