Obsesif Kompulsif Bozukluğu Olanlar Yardım Etsin Lütfen

Merhabalar 24 yaşındayım.Bende obsesif kompulsif bozukluğu ,panik atak ve anksiyete rahatsızlıkları var.Üniversite 4.sınıf öğrencisiyim ,seneye kısa dönem olarak askere gideceğim ama rahatsızlarım beni korkutuyor.Küçükken havale geçirmişim ve bu 3 rahatsızlığımda var.Örnek vermek gerekirse

1.İnsanlardan ,hatta aile bireylerimden bile tiksiniyorum.
2.Kahvede veya misafirlikte çay içmiyorum ,cam bardaklardan tiksiniyorum.
3.Yemeği evde ayrı tabakta yiyorum.Suyu pet bardaktan içiyorum.
4.Banyodan çıkınca musluğu açık unuttum mu ya da evden çıkarken kapıyı kilitledim mi diye kuşkular oluşuyor.
5.Birisiyle telefonda konuştuktan sonra o kişinin hakkında yanımdaki arkadaşla dedikodu yapıyorsam acaba telefon açık kaldı dedikosunu ettiğim insan beni duyuyormudur diye kuşkulanıyorum.
6.Başka şehirde yaşayamıyorum ,çalışmaya gittim 1 günde döndüm,üniversiteyi bile aynı ilçede okudum.
7.Sürekli elimi yıkıyorum ,ağzımı çalkalıyorum,toplu ortamlarda ağzıma tükürükleri gelir diye insanlara yanaşamıyorum.Tükürüğümü ağzımda birikleyip sonra tükürüyorum ağzıma nefesleri gitmiştir diye.
8.Başkasının evinde kalamıyorum ,arkadaş çevrem tek tük ,herkesle arkadaş olamıyorum.
9.Kendi yüzümü aynaya bakmadan hayal edemiyorum ,bir futbolcu ya da oyuncu gibi düşünüyorum yüzümü.
10.Sabah 5-6 lara kadar uyuyamıyorum ,ayağımı sallıyorum ,sürekli kulaklarım çınlıyor.

Bunlar gibi daha aklıma gelmeyen bir çok şikayetlerim var.Benim 2012 yılından beri farklı psikolojik doktorlarından almış olduğum reçeteler ve ilaçlar var.Bazılarını kullandım düzelmedim.Ben bu şikayetlerim nasıl askerlik yapacağım ,6 yıllık reçetelerim ve doktorların verdiği ilaçları kanıt olarak sunsam bana askerde çürük ve ya hava değişimi verebilirler mi Allah aşkına yorum yazın.Askerlikten değil bu sıkıntılarımdan dolayı korkuyorum.