Lütfen üye olmadan önce sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz. Üye olan her birey Üyelik Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılır. Sadece 13 yaş ve üzeri bireyler üye olabilirler.

Psikiyatrik.org içerisinde geçen her türlü bilgi, paylaşım ve yaklaşım sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıca site içerisinde geçen ilaç kullanımı ve hastalıklara yönelik tedavi yaklaşımları tamamıyla teori amaçlıdır. Profesyonel bir kurum veya bir hekim gözetiminde olmadan uygulanması kesinlikle sakıncalıdır. Bu konudan doğabilecek sorunlardan site yönetimi sorumlu tutulamaz.

Ayrıca psikiyatrik.org içerisinde bulunan üye paylaşımlarının sorumluluğu üyelere aittir. Herhangi bir paylaşımdan içeriği nedeni ile gelebilecek zarar veya zararlardan site yönetimi sorumlu tutulamaz.

1. Psikiyatrik.org Hesabı

Eğer psikiyatrik.org üzerinden bir üye hesabın var ise bu hesabın sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir. Hesabın güvenliği sebebi ile oluşabilecek tüm zararlardan kullanıcı sorumlu tutulur.

2. Kullanıcı Sorumluluğu

Psikiyatrik.org üyesi olan herkesin Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olan paylaşımlar yapmaları tamamen yasaktır. Paylaşımların sorumluluğu paylaşım yapan üye hesabına ait olmakla birlikte, bu hesabın güvenlik sebebi ile başka bir birey tarafından yapılması halinde psikiyatrik.org sorumluluk kabul etmeyecektir. Her hesabın sorumluluğu ve güvenliği hesap sahibine aittir.

3. İçerik Yönetimi

Psikiyatrik.org içerinde yapılan paylaşımların uygunsuzluğu durumunda site yönetimi izin almaksızın paylaşımı silebilir veya değişiklik yapabilir. Herhangi bir dava durumunda içeriğin ilk hali üye iznine gerek duyulmaksızın ilgili mahkeme ile paylaşılacaktır.

4. Reklam

Psikiyatrik.org içerisinde üyeler tarafından yapılan her türlü reklam veya reklam içerikli paylaşımlar tamamen yasaktır. Gerektiğinde site yönetimi tarafından üye hesabı süresiz kapatılacaktır.

5. Dolandırıcılık

Psikiyatrik.org topluluk organizasyonu olarak kurulmuştur. Herhangi bir üyeden kesinlikle para veya değerli bir şey talep etmez. Site içerisinde olabilecek dolandırıcılıklardan psikiyatrik.org sorumlu değildir.

Bu dökümanın son güncellenme tarihi: 31/05/2018